Podniesienie jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Aleksandrowie Łódzkim – Rekrutacja

logo_projektu

W terminie od 1 do 13 października 2021 r. przeprowadzona zostanie II rekrutacja dla uczniów do projektu „Podniesienie jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Aleksandrowie Łódzkim”.

Projekt adresowany jest przede wszystkim dla uczniów w zawodach: technik mechanik, technik logistyk, technik organizacji reklamy/technik reklamy.

1. Regulamin rekrutacji: Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

2. Dokumenty rekrutacyjne

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące wypełniania dokumentów rekrutacyjnych:

Rekrutacja uzupełniająca

W terminie od 8 czerwca do 11 czerwca 2021 r. przeprowadzona zostanie rekrutacja uzupełniająca dla nauczycieli do projektu „Podniesienie jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Aleksandrowie Łódzkim”.

Projekt adresowany jest przede wszystkim dla uczniów i nauczycieli uczących w zawodach: technik mechanik, technik logistyk, technik organizacji reklamy/technik reklamy.

1. Regulamin rekrutacji znajduje się pod podanym linkiem:

regulamin-rekrutacji-i-uczestnictwa-w-projekcie

2. Dokumenty rekrutacyjne

• nauczyciele uzupełniają deklarację (załącznik nr 3), formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 4)
    oraz oświadczenie uczestnika projektu (załącznik nr 5).

Dokumenty rekrutacyjne można również odbierać/składać w szkole, w biurze projektu tj.
u kierownika szkolenia praktycznego/ koordynatora projektu.

W terminie od 15 lutego  do 26 lutego 2021 r. przeprowadzona zostanie rekrutacja dla uczniów do projektu „Podniesienie jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Aleksandrowie Łódzkim”.

1. Regulamin rekrutacjiregulamin-rekrutacji-i-uczestnictwa-w-projekcie

2. Dokumenty rekrutacyjne

Dokumenty rekrutacyjne można również odbierać w szkole, w biurze projektu tj.
u kierownika szkolenia praktycznego/ koordynatora projektu.

Przykładowy wypełniony wzór formularza zgłoszeniowego do projektu:

deklaracja-ucznia-rodzic deklaracja-ucznia-uczen formularz-zgloszniowy

Dokumenty rekrutacyjne należy składać u koordynatora projektu lub w sekretariacie szkoły.