logo_FE_Program_Regionalny_rgb pobrane pobrane1

„PEWNY START NA RYNKU PRACY – SZKOLENIA I STAŻE DLA NAUCZYCIELI I UCZNIÓW W POWIECIE ZGIERSKIM”
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

CELE PROJEKTU

Głównym celem Projektu jest zwiększenie we współpracy z pracodawcami, jakości kształcenia zawodowego w 4 szkołach zawodowych z powiatu zgierskiego w celu poprawy zdolności do zatrudnienia 81 uczniów oraz dostosowania kierunków kształcenia do regionalnego rynku pracy poprzez wzrost kompetencji/kwalifikacji zawodowych 13 nauczycieli, doposażenie pracowni, staże zawodowe, studia podyplomowe dla nauczycieli i dodatkowe zajęcia specjalistyczne dla uczniów szkół.

Celem szczegółowym jest poprawa dolności do zatrudnienia absolwentów kształcenia i szkolenia zawodowego oraz dostosowanie kierunków kształcenia i szkolenia zawodowego do regionalnego rynku pracy we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Lista uczniów zakwalifikowanych do projektu

Klasa II TI

29. Staszek Dominik

30. Uznański Radosław

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny Zaczytany Staszic”

Uczestnicy konkursu mogą „zapolować” na interesującą scenę czytania książki i uwiecznić ją w postaci zdjęcia.

Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie wykonać jedno zdjęcie w formacie 15/21 wraz z odpowiednim opisem (tytuł zdjęcia, data oraz imię i nazwisko fotografa) wraz z nagranym zdjęciem na płycie CD i dostarczyć do nauczyciela bibliotekarza do 10 grudnia 2017 roku.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Zapraszam do udziału w konkursie

Agnieszka Wolińska-Matczak