Imię i nazwisko | Wychowawstwo | Nauczany przedmiot |
Jarosław Kozanecki |
dyrektor, WF, EDB |
|
Maciej Wojtaszek |
wicedyrektor, przedmioty informatyczne |
|
Beata Podsiadłowicz |
kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty ekonomiczne |
|
Agata Tyburska-Śródka |
pedagog szkolny, WOS, WOK |
|
Agnieszka Wolińska – Matczak |
bibliotekarz, przedmioty branży reklamowej |
|
Grażyna Gielec | język polski, WOK | |
Grażyna Falkenberg | język polski | |
Katarzyna Klocek | 2TRT | język angielski |
Mariusz Małkiewicz | 4TM | język angielski |
Aleksandra Rogulska | język angielski | |
Marzena Traczykowska | język niemiecki | |
Anna Kępka | 4TL | język niemiecki |
Anna Białkowska-Pietrzak | 3RE4 | historia, WOS |
Marta Warnowska | 4TI | matematyka, przedmioty informatyczne |
Magdalena Kolasińska-Burska | 3TL5 | matematyka, przedmioty ekonomiczno-handlowe |
Wioleta Ługowska | 1TPI | matematyka, fizyka, przedmioty ekonomiczno-handlowe, informatyczne |
Maurycy Nowak | 2TL | matematyka, przedmioty mechaniczne |
Tomasz Kozanecki | geografia | |
Małgorzata Dobroniak | 4TRT | geografia, przedmioty turystyczne |
Magdalena Wasilewska | 3TL4 | biologia, chemia |
Krzysztof Kajmers | WF | |
Ewa Sobanty | WF | |
Bartosz Grąbkowski | 3TP4 | WF |
Krzysztof Świeboda | przedmioty informatyczne | |
Krzysztof Burchacki | 2TPI | przedmioty informatyczne |
Tomasz Susik | 3TI4 | przedmioty informatyczne |
Krzysztof Samecki | przedmioty informatyczne | |
Katarzyna Szewczyk | przedmioty ekonomiczno-prawne | |
Jagoda Filipczak | 3TRT5 | przedmioty branży reklamowej |
Marcin Kostanek | 3TPM5 | przedmioty mechaniczne, BHP |
Maksymilian Pyzik | religia | |
Anna Kamieńska | zajęcia rewalidacyjne | |
Ryszard Brzeziński | predmioty mechaniczne | |
Przemysław Stasiak | przedmioty informatyczne | |
Beata Gmyrek-Bronka | 1TRL | przedmioty branży logistycznej |
Ryszard Mikołajczyk | język niemiecki, historia | |
Andrzej Wasiak | 1TME | geografia, historia |
Andrzej Wojcieszak | przedmioty branży logistycznej | |
Aneta Ośniecka | plastyka | |
Anna Prośniak | język angielski | |
Elżbieta Dębiec | 3TI5 | język polski |
Daria Żłobińska | język angielski | |
Krystian Lota | religia | |
Eliza Gawrjołek | przedmioty branży reklamowej | |
Małgorzata Antosik | plastyka, EDB | |
Beata Twarkowska – Ostafińska | nauczyciel wspomagający |
↑ Powrót do Szkoła