Aktualności

Gra miejska

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów ze szkoły, spoza szkoły i dorosłych do wspólnej zabawy GRA MIEJSKA. Regulamin gry oraz karta zgłoszeniowa do pobrania.

 

„Pomocna dłoń” na Dbam O Zdrowie Maraton Łódź z PZU

Łódzkie Hospicjum Dziecięce poprosiło nasze Koło Wolontariuszy o pomoc przy organizacji maratonu którego było współtwórcą.  17 kwietnia 2016 r. trzynastu naszych wolontariuszy pracowało na trasie   biegaczy.  Ich zadaniem było wydawanie wody i owoców biegającym. Dzięki zaangażowaniu młodych ludzi podczas opisywanej imprezy Łódzkie Hospicjum Dziecięce może się reklamować na targach EXPO.

DNI OTWARTE

13.04.2016 od godziny 14:00 odbędą się DNI OTWARTE!

Przyjdź i zobacz co Cię może czekać w przyszłości!
 

W oczekiwaniu na dni otwarte zapraszamy do obejrzenia filmiku naszego ucznia Przemka Krysiaka o tym dlaczego warto się uczyć w technikum. 
 


ZAPRASZAMY :-)

Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju

6 kwietnia 2016 r w naszej szkole rozegrany został szkolny turniej unihokeja chłopców. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny. Byli to chłopcy z klas IIITM, IIITI, IIM oraz ITHR. Pierwsze miejsce zajęła drugi raz z rzędu klasa IIITM. Drugie miejsce zajęła klasa IIITI, trzecie ITHR i czwarte klasa IIM.

Ciąża i poród...

5 i 7  kwietnia br. ZSZ im. S. Staszica gościł studentki Oddziału Pielęgniarstwa i Położnictwa  Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  W  ramach swoich praktyk studentki przeprowadziły zajęcia z zakresu położnictwa. Uczestniczyły w nich uczennice z klas II, III i IV. Dziewczyny zapoznały się z przebiegiem ciąży, porodu. Dowiedziały się, jak pielęgnować noworodka i jak udzielić mu pierwszej pomocy.

Nasi partnerzy