Aktualności

Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju Dziewcząt

9 listopada 2015r.odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju Dziewcząt. 
I miejsce klasa II TEH 
I miejsce klasa IV TH 
III miejsce klasa I TRH 
Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych rozgrywkach.

Sukces Wolontariuszy

W imieniu Pani pedagog Agaty Tyburskiej-Śródki  informuję, że nasze Koło Wolontariuszy "Pomocna dłoń" zajęło III miejsce w Konkursie Barwy Wolontariatu organizowanego przez Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce na poziomie regionalnym, a uczennica Klaudia Goss V miejsce. Tym samym zakwalifikowaliśmy się do krajowego etapu. Warto było siedzieć po nocach i pisać o naszych działaniach. Gratulujemy Wolontariuszom, Absolwentom i Pani pedagog sukcesu.

Spotkanie z kosmetyczką

Uczennice klas IV TO i II TEH w dniach 9 i 23 listopada 2015 r. brały udział w spotkaniu z kosmetyczką współpracującą z Wyższą Szkołą Kosmetyki i Nauk o  Zdrowiu.   Dziewczyny dowiedziały się, jak prawidłowo dbać o cerę, jakich używać kosmetyków. Zajęcia kończyły się wykonaniem pokazowego makijażu. 

Przez dziurkę w 2015r.

Kolejną imprezę "Przez dziurkę od klucza" mamy za sobą. Odbyła się tradycyjnie w MDK-u 19 listopada 2015 r. Temat przewodni Przeglądu Twórczości Teatralnej Osób Niepełnosprawnych  brzmiał „Do nieba, do piekła….”.

Obchody Święta Niepodległości

Dnia 12 listopada 2015 r. z okazji obchodów Święta Niepodległości w naszej szkole odbyły się lekcje patriotyczne poruszające temat drogi Polski do Niepodległości. 

Nasi partnerzy