Aktualności

"MOJE WYOBRAŻENIE PRZESZŁOŚCI"

Nasza uczennica Roksana Nikodemska II TO zdobyła główną nagrodę w powiatowym konkursie plastycznym pt: „Moje wyobrażenie przyszłości”, który co rocznie odbywa się w ramach Festiwalu  „Młodych Bajanie”.

 

Przegląd Twórczości Artystycznej

Roksana Nikodemska - uczennica klasy II TO zdobyła II miejsce w kategorii fotografia  "Dziwny jest świat" za fotografię „Świat, w którym maska to część twarzy”. 

Wolontariusze na „Łódź Maraton Dbam o Zdrowie”

Nasi wolontariusze nawiązali współpracę z Fundacją „Krwinka”, która pomaga dzieciom chorym na nowotwory. 19 kwietnia 2015 r. podczas Maratonu Fundacja „Krwinka” reklamowała swoją działalność. 

 

 

„Poczytaj Mi Starszy Przyjacielu”

17 kwietnia 2015 r. dziewczyny z kl. III TO (Ada Izydorczyk, Nina Lipka, Gosia Banasiak i Wiktoria Gajewska) odwiedziły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3. Starsze koleżanki przeczytały swoim małym kolegom bajki. Dzieciom, tym ze „dużym ze Staszica” i maluchom, podobały się wspólne zabawy w rytm przebojów przedszkolnych. 

 

Opuszczone więzienie w Łęczycy

17 kwietnia br. grupa uczniów naszej szkoły zwiedzała opuszczone więzienie w Łęczycy. Jest to miejsce legendarne i zatrważające. Niegdyś było jednym z najcięższych więzień w Polsce.

                   

Nasi partnerzy