Archiwum dzienne: 23 maja 2017

Maj 23

UWAGA!!! Adres logowania kandydatów do szkoły!!!

UWAGA!!! Prawidłowy adres logowania kandydatów do szkoły: https://lodzkie.edu.com.pl/Kandydat  Kandydat koniecznie od wielkiej litery W przypadku jakichkolwiek trudności prosimy o kontakt ze szkołą w celu pomocy w utworzniu ​przez administratora systemu konta.

Maj 23

Akcja charytatywna – sprzedaż toreb dla „Busia”

Uwaga, uwaga w środę 24 maja br. Koło Wolontariuszy będzie sprzedawać torby EKO wykonane podczas "drzwi otwartych" na konkurs "Jestem EKO". Zebrane pieniążki wpłacimy na rehabilitację Bartka -"Busia" Salwy.

Maj 23

Drzwi zawsze otwarte w „Staszicu”

W słoneczne środowe popołudnie 17 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole piknik. Okazją do tego typu imprezy był „dzień otwarty”. Uczniowie i nauczyciele miło spędzali czas na patio szkoły. Piknikowi towarzyszyła oprawa muzyczna przygotowana przez  Wojciecha Pikułę z kl. III TI. Imprezę rozpoczął program artystyczny „Staszic Cheff” przygotowany przez kl. II TRH, II …

Kontynuuj czytanie »