«

»

Paź 24

WORLD TRAVEL SHOW

 

Młodzież klas turystycznych, organizacji reklamy i mechanicznych wzięła udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych. Misją tego wydarzenia jest promocja polskich regionów i firm działających w branży turystycznej, kreowanie nowego standardu targów turystycznych oraz integracja branży.
II Edycja targów World Travel Show, odbyła się w dniach 20 do 22 października 2017 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.
Krajem partnerskim tegorocznej edycji World Travel Show był Meksyk.
W Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej prezentowały się atrakcyjne turystycznie państwa, regiony i miasta z całego świata. W ramach Festiwalu Podróżników odbywały się spotkania ze znanymi obieżyświatami. W tym roku młodzież mogła spotkać się i posłuchać m.in.: Wojciecha Cejrowski, Aleksandra Dobę. Targom World Travel Show towarzyszył także Festiwal Kultur Azji prezentujący walory turystyczne tego ciągle nie odkrytego przez Polaków kontynentu. Krajem partnerskim festiwalu była Indonezja. Nie zabrakło też min Chin, Indii czy Kazachstanu. Odbywały się pokazy kulinarne, sztuk walki, koncerty i warsztaty.
Kolejnym punktem wyjazdu było Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Muzeum odwiedza wiele gości z kraju i zagranicy. W Stanach Zjednoczonych, Francji i Anglii ukazują się artykuły prasowe oraz programy telewizyjne o tym muzeum. Obecnie jest to największa placówka ze zbiorami pojazdów mechanicznych w kraju i jedna z największych w Europie.

Wyjazd okazał się wspaniałą wycieczką przedmiotową i pożyteczną lekcją dla przyszłych pracowników branży turystycznej i reklamowej oraz mechanicznej.

 

[Galleries 7 not found]