Suavinex silikonowa torebka antykolkowa do butelki ZERO ZERO

5 (617) · € 13.00 · En stock

Zapraszamy do zakupu: Suavinex silikonowa torebka antykolkowa do butelki ZERO ZERO | 270 ml - kolibelek - sklep dla dzieci
Zestaw wymiennych torebek silikonowych do butelek z kolekcji Zero Zero. W zestawie znajdziesz dwie sztuki woreczków silikonowych w rozmiarze 270 ml. Ta opatentowana torebka silikonowa, w czasie karmienia jest rozciągnięta w zależności od tego, jak dziecko ssie, podobnie jak to dzieje się w gruczołach mlecznych u kobiety karmiącej. Ten innowacyjny system powoduje brak pęcherzyków powietrznych w pokarmie, zatem dziecko nie połyka powietrza, które mogłoby spowodować kolkę. System ten zapobiega także utlenianiu się mleka i utracie ważnych składników odżywczych.

Suavinex ZESTAW BUTELKA ANTYKOLKOWA ZERO 180 ml o regulowanym przepływie

Hiszpańska Marka Suavinex, Suavinex akcesoria premium dla niemowląt

ZESTAW STARTOWY ZERO 0+ BUTELKA 180ML REGULOWANY PRZEPŁYW+SMOCZEK -2-2M 307775 suavinex, Dobra Cena!

Butelka antykolkowa Zero Zero + smoczek o regulowanym przepływie i woreczek zestaw startowy 180 ml Suavinex - Morelkowe sklep dla dzieci

SUAVINEX SILIKONOWA TOREBKA ANTYKOLKOWA DO BUTELKI ZERO ZERO, 270 ML

Silikonowa torebka antykolkowa do butelki Zero 270 ml