Hacked by Kapaljetz666 Staszic cerberus site
Aktualności

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Dziewcząt

6 czerwca 2016r. odbyły się na sali gimnastycznej naszej szkoły Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Dziewcząt. Oto wyniki:

I miejsce klasa II TEH w składzie: Kinga Borysewicz, Wioleta Michalczuk, Dorota Sikora, Dominika Soja, Martyna Stodulska, Anna Niewiadomska, Joanna Ziółkowska.

JOGA? - JUŻ WIEM

W dniu 3 czerwca 2016 r. zakończył się w naszej szkole cykl zajęć warsztatowych z jogi. Wzięła w nim udział kasa IVTO, I TRH, II TEH oraz III TEH. Temat jogi przybliżyła młodzieży instruktorka z  zaprzyjaźnionego klubu OTOFITNESS. Celem zajęć było poznanie i nabycie umiejętności stosowania skutecznych metod relaksacji i obniżania poziomu stresu. To jedno z założeń planu Szkoły Promującej Zdrowie na bieżący rok szkolny.

I TRH MISTRZEM SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ.

31. 05.2016 w naszej szkole został rozegrany klasowy turniej piłki nożnej. W zawodach uczestniczyli uczniowie 6 klas. Drużyny walczyły ze sobą w dwóch grupach. W grupie a z pierwszego miejsca wyszła  klasa II TI/TEH. Na drugim miejscu była klasa I TRH która też zapewniła sobie udział w dalszych rozgrywkach. 

GRA MIEJSKA „NAKRĘCENI NA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI…, CZYLI W POSZUKIWANIU ZAGINIONEJ KSIĄŻKI

Z okazji 200 rocznicy powstania naszego miasta odbyła się pierwsza w historii  GRA MIEJSKA. Pan Jacek Lipiński Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego objął honorowy patronat nad konkursem. Organizatorami imprezy byli: ZSZ im. S. Staszica, Biblioteka Publiczna im. J. Machulskiego oraz Urząd Miejski. Do rozgrywek zgłosiło się siedem zespołów. Zadaniem  drużyn było przejście całej trasy, zaliczenie wszystkich konkurencji i rozwiązanie zadań. Uczestnicy poruszali się według kolejności w karcie zadań. 

Pomagamy Pani Agnieszcw w trakcie DNI ALEKSANDROWA.

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej podczas Dni Aleksandrowa zorganizowanej przez Urząd Miejski. Będziemy zbierać fundusze na leczenie pani Agnieszki. Proszę obejrzeć film o P. Agnieszce w Kurierze Aleksandrowskim - zaczyna się od 44 minuty.

Kurier

Nasi partnerzy