Aktualności

III Dzień Planowania Kariery w „Staszicu”

Uczniowie klas maturalnych i nauczyciele w dniu 24 września 2015r. wzięli udział w III Dniu Planowania Kariery zorganizowanym przez Akademię Leona Koźmińskiego z Warszawy.

III TO w parku linowym

W dniu 29 września 2015r. klasa III TO wyjechała do parku linowego w Zgierzu. Była to nagroda za wywalczenie pierwszego miejsca w konkursie na Najbardziej Usportowioną Klasę w roku szkolnym 2014/15

 

Ślubowanie i otrzęsiny klas I

23 września odbyło się uroczyste przyjęcie nowych uczniów do społeczności szkolnej. Młodzież z klas I TRH i I TI ślubowała na sztandar szkoły. Następnie przedstawiciele klas dokonali pamiątkowego wpisu w kronice szkoły. Po części oficjalnej nastąpił „Konkurs sportów alternatywnych”, czyli otrzęsiny

Próbny alarm przeciwpożarowy

W dniu 23 września w trosce o bezpieczeństwo uczniów w naszej szkole przeprowadzony został próbny alarm przeciwpożarowy połączony z ewakuacją uczniów i pracowników z budynku szkoły. 

Sprzątanie Świata

17 września, po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do odbywającej się po raz 22 akcji Sprzątania Świata. W tym roku w akcji udział wzięły klasy 3TI i 3TM z wychowawcami i pedagogiem szkolnym. 

Nasi partnerzy