Aktualności

7 czerwca - AlePiknik na Drzwi otwarte

WOLONTARIUSZE ZE STASZICA LAUREATAMI!

Koło Wolontariuszy "Pomocna dłoń", Pani Agata Tyburska-Śródka oraz Cezary Wrzesiński z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Aleksandrowie Łódzkim zostali zwycięzcami VI edycji ogólnopolskiego Konkursu "Poszukiwany Poszukiwana 2016". Agata Tyburska-Śródka otrzymała tytuł Doktora Akademii Aktywności Młodych, a Cezary Wrzesiński otrzymał tytuł Magistra Akademii Aktywności Młodych. To nie pierwszy sukces naszych wolontariuszy i po cichu liczymy, że nie ostatni. Serdecznie gratulujemy.

Staszic pod koniec lat sześćdziesiątych

Fabryka Greilicha, czyli "Staszic" pod koniec lat sześdziesiątych. 

Ilustracje otrzymaliśmy od Pana. dr Tomasza Pietrasa z Uniwersytetu Łódzkiego.

Dziękujęmy bardzo.

A może w domowych albumach Waszych dziadków są jakieś zdjęcia "Staszica" z dawnych lat. Może jest to pomysł na jakąś małą wystawę. Czekamy na informacje.

WOW!! TRZECIE MIEJSCE!!

24 maja 2016 r. w MOSiR w Głownie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej. Naszą szkołę w kategorii dziewcząt reprezentowały Joanna Żuk z klasy III TO i Dominika Soja z klasy II TEH. Nasze koleżanki i w tym roku nie zawiodły i zdobyły wysokie III miejsce.

Pomagamy Emilowi

Zachęcamy do pomocy, można wysyłać smsy, lub przeprowadzić w klasach zbiórkę i przekazać pieniądze na konto. Liczy się każda złotówka...a czas ucieka.

 

Nasi partnerzy