Archiwum dzienne: 3 grudnia 2018

DZIEŃ WOLONTARIUSZA W AleStaszic

ZAPRASZAMY UCZNIÓW NA  DZIEŃ WOLONTARIUSZA W MIKOŁAJKI 6 GRUDNIA BR. BĘDZIE PYSZNE CIASTO, BABECZKI, DANIE NA CIEPŁO, CHLEB ZE SMALCEM, ITP. IMPREZA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 10.35 NA HOLU I PIĘTRA I W SALI 18. ZEBRANE PIENIĄDZE PRZEZNACZYMY NA ZAKUPY DLA DZIECI Z OŚRODKA PREADOPCYJNEGO TULI-LULI W ŁODZI.

Gru 03

Warsztaty dla uczniów klas ósmych

28 listopada 2018 r. zorganizowaliśmy warsztaty dla uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim. W czasie warsztatów uczniowie zapoznawali się z zawodami oraz czynnościami związanymi z wykonywaniem tych zawodów.

Andrzejki Wolontariuszy

28.11. br. nasi Wolontariusze uczestniczyli w zabawie andrzejkowej organizowanej przez  Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Aleksandrowie Łódzkim, która odbyła się w sali "Vicoria". Serdecznie dziękujemy Justynie Sobczak, Izabeli Sikorskiej, Natalii Katarzyńskiej, Justynie Czarneckiej, Sandrze Człapińskiej, Jakubowi Szubie, Dawidowi Orczykowskieku, Krystianowi Bielasiakowi za pomoc i wspólną zabawę.